Par mums

Par mumsSuši bārs SakuraSuši bārs Sakura ir vieta, kas apliecina, ka vienu stāstu katru reizi var pastāstīt dažādi – attīstot un papildinot! Kurzemes hercoga Jēkaba dibinātās pilsētas pašā sirdī pie Vecpilsētas laukuma, omulīgā pagrabiņā Jūs sagaida divi stāsti. Mājīgajā kamīnzālē, gaidot gardo un daudzveidīgo maltīti, var pakavēties Jēkabpils stāstos - retro fotogrāfijās un aprakstos, bet svinīgajā Sakuras zālē savus stāstus Jums čukstēs vienmēr ziedošais Sakuras koks, kura vārdi atbalsosies..

Lasīt vairāk

Īpašie piedāvājumišonedēļNedēļas piedāvājums !

Nedēļas piedāvājums !

 Pēc mūsu suši gardēžu pieprasījuma - jauns suši komplektiņš ik nedēļu ! 4 suši porcijas ar 2 cepinātiem  un 2 klasiskiem gardumiņiem&nbs..

Lasīt vairāk
Dienas piedāvājums  - Tev jānogaršo un jāizbauda !

Dienas piedāvājums - Tev jānogaršo un jāizbauda !

Sātīgi gardai 17.februāra DIENAS GARDUMIŅŠ līdz plkst. 15.00 tikai  6 eiro. 2 porcijas t. sk. cepinātais un uzkodiņas Tavai izcilai pēcgaršai.

Lasīt vairāk

Nu dikti gardi....

Izbaudi

katru garšu

Drauga karte

Drauga karteMūsu klientiemIKVIENS PASTĀVĪGAIS KLIENTS TIEK AICINĀTS IEKĻAUTIES MŪSU DRAUGU LOKĀ, saņemot  DRAUGA KARTI p.s. pastāvīgais klients - klients, kurš uz klienta kartes jau ir sakrājis vajadzīgo uzlīmīšu  skaitu. Uzlīmīti uzliek par katru pirkumu vismaz 15 eiro vērtībā ! p.s. ne pastāvīgais klients - droši saņem zīmodziņu kartīti bārā un par tādu kļūstI!   

Lasīt vairāk

Jaunumi

SIRSNĪGUS SVĒTKUS !
SIRSNĪGUS SVĒTKUS !

Lasīt vairāk
Darba laiks svētkos
Darba laiks svētkos

Lasīt vairāk