Par mums

Par mumsSuši bārs SakuraSuši bārs Sakura ir vieta, kas apliecina, ka vienu stāstu katru reizi var pastāstīt dažādi – attīstot un papildinot! Kurzemes hercoga Jēkaba dibinātās pilsētas pašā sirdī pie Vecpilsētas laukuma, omulīgā pagrabiņā Jūs sagaida divi stāsti. Mājīgajā kamīnzālē, gaidot gardo un daudzveidīgo maltīti, var pakavēties Jēkabpils stāstos - retro fotogrāfijās un aprakstos, bet svinīgajā Sakuras zālē savus stāstus Jums čukstēs vienmēr ziedošais Sakuras koks, kura vārdi atbalsosies..

Lasīt vairāk

Īpašie piedāvājumišonedēļDienas piedāvājums  - Tev jānogaršo un jāizbauda !

Dienas piedāvājums - Tev jānogaršo un jāizbauda !

Sātīgi gardais 26.oktobra  DIENAS GARDUMIŅŠ līdz plkst. 15.00 tikai  6 eiro  2 porcijas t. sk. cepinātais un uzkodiņas Tavai izcilai pēcgaršai.

Lasīt vairāk
small party 09

small party 09

Lasīt vairāk

Nu dikti gardi....

Izbaudi

katru garšu

Drauga karte

Drauga karteMūsu klientiemEsam aizvadījuši nu jau septiņus  darbības gadus un augam kopā ar saviem klientiem - pastāvīgajiem un arvien klāt nākošiem. Mūsu gandarījums un lepnums vairojas, protams, pateicoties Jūsu atsauksmēm ! Nevaram un negribam snaust uz lauriem, esam ideju un mērķu pilni  joprojām ! UN JOPROJĀM IKVIENS PASTĀVĪGAIS KLIENTS TIEK AICINĀTS IEKĻAUTIES MŪSU DRAUGU LOKĀ, saņemot  DRAUGA KARTI p.s. pastāvīgais klients - klients, kurš uz klienta kartes jau ir sakrājis vajadz..

Lasīt vairāk

Jaunumi

Esam brīvdienā !
Esam brīvdienā !

Lasīt vairāk
Joprojām rūpējamies par gaviļniekiem !
Joprojām rūpējamies par gaviļniekiem !

Lasīt vairāk